Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Vanem, Ole Bibliotekar 69608060 Visittkort ole.vanem@hiof.no Se profil
Vaslestad, Jan Professor 69608671 Visittkort jan.vaslestad@hiof.no Se profil
Vesterhus, Sverre Anker Studieleder 69608160 95111933 Visittkort sverre.vesterhus@hiof.no Se profil
Vestli, Elin-Sofie Nesje Professor 69608139 95 02 93 37 Visittkort elin.s.vestli@hiof.no Se profil
Vie, Aleksander Høgskolelektor 69608759 Visittkort aleksander.vie@hiof.no Se profil
Vik, Unni Helen Seniorkonsulent 69608156 Visittkort unni.h.vik@hiof.no Se profil
Vitanza, Solveig Kristine Østby Rådgiver 98215678 Visittkort solveig.k.vitanza@hiof.no Se profil
Vold, Leif Erik Høgskolelektor 69608360 901 55 601 Visittkort leif.e.vold@hiof.no Se profil
Volkova, Tatiana Borisovna Bibliotekar 69608069 Visittkort tatiana.b.volkova@hiof.no Se profil