Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Haaheim, Hild Gjertrud Høgskolelektor 69608106 917 02 369 Visittkort hild.g.haaheim@hiof.no Se profil
Haaland, Frode Hübertz Førsteamanuensis 69608270 Visittkort frode.haaland@hiof.no Se profil
Häbler, Camilla Høgskolelektor 69608110 Visittkort camilla.habler@hiof.no Se profil
Hafnor, Carl Jacob Høgskolelektor 69608000 Visittkort carl.j.hafnor@hiof.no Se profil
Hagemann, Kristin Føsker Førsteamanuensis 69608152 99484369 Visittkort kristin.f.hagemann@hiof.no Se profil
Hagen, Unni Dekan 69608271 +(47)48293203 Visittkort unni.hagen@hiof.no Se profil
Hagen, Målfrid Irene Førsteamanuensis 69608189 Visittkort malfrid.i.hagen@hiof.no Se profil
Hagen, Jarl Studieleder 69608420 99510958 Visittkort jarl.hagen@hiof.no Se profil
Håkansson, Gisela Anne-Marie Professor Visittkort gisela.a.hakansson@hiof.no Se profil
Halstensen, Thor-David Høgskolelektor 69608832 Visittkort thor.d.halstensen@hiof.no Se profil
Halstvedt, Camilla Blikstad Førsteamanuensis 69608107 958 82 271 Visittkort camilla.b.halstvedt@hiof.no Se profil
Halvorsen, Lars Rune Høgskolelektor 69608888 Visittkort lars.r.halvorsen@hiof.no Se profil
Halvorsen, Bård Seniorkonsulent 69608082 95409804 Visittkort bard.halvorsen@hiof.no Se profil
Hansen, Ole Henrik Borchgrevink Førstelektor 69608272 99693196 Visittkort ohh@hiof.no Se profil
Hansen, Gunnar Vold Dosent 69608821 95077477 Visittkort gunnar.v.hansen@hiof.no Se profil
Hansen, Heidi Aarum Førsteamanuensis 69608787 91738253 Visittkort hah@hiof.no Se profil
Hansen, Mette Tindvik Høgskolelektor 69608886 Visittkort mette.t.hansen@hiof.no Se profil
Hansen, Hilde Sekretær 69608377 Visittkort hilde.hansen@hiof.no Se profil
Hansen, Marit Førstesekretær 69608751 Visittkort marit.hansen@hiof.no Se profil
Hanssen, Knut Egil Førstelektor 69608273 917 24 216 Visittkort knut.e.hanssen@hiof.no Se profil
Hanssen, Anniken Marie Rådgiver 69608086 Visittkort anniken.m.hanssen@hiof.no Se profil
Hardeland, Camilla Visittkort ch@hiof.no Se profil
Hatami, Russell Høgskolelektor 69608127 Visittkort russell.hatami@hiof.no Se profil
Hatlem, Marianne Studieleder 69608274 915 90 652 Visittkort marianne.hatlem@hiof.no Se profil
Haug, Erna Førstelektor 69608893 Visittkort erna.haug@hiof.no Se profil
Hauge, Bjørn Gitle Høgskolelektor 69608779 41675282 Visittkort bjorn.g.hauge@hiof.no Se profil
Haugen, Øystein Professor 69608146 +47 913 90 914 Visittkort oystein.haugen@hiof.no Se profil
Heiberg, Turid Professor 69608891 48016366 Visittkort turid.heiberg@hiof.no Se profil
Heide, Christian Fredrik Førstelektor 69608275 480 53 640 Visittkort christian.f.heide@hiof.no Se profil
Heidenberg, Steinar Overingeniør 69608723 90289079 Visittkort steinar.heidenberg@hiof.no Se profil
Heitmann, Trond Høgskolelektor 69608898 47401015 Visittkort trond.heitmann@hiof.no Se profil
Helgesen, Ann Karin Førsteamanuensis 69608838 +41644245 Visittkort ann.k.helgesen@hiof.no Se profil
Hellum, Mari Kjos Høgskolelektor 69608277 Visittkort mari.hellum@hiof.no Se profil
Helvik, Sindre Senioringeniør 69608855 Visittkort sindre.helvik@hiof.no Se profil
Henriksen, Miriam Førstekonsulent 69608093 97953353 Visittkort miriam.henriksen@hiof.no Se profil
Hermansen, Hans Petter Førstelektor 69608278 Visittkort hans.p.hermansen@hiof.no Se profil
Heyerdahl, Lars Sigurd Tekniker 69608876 4047 4608 Visittkort lars.s.heyerdahl@hiof.no Se profil
Hjelde, Arnstein Dosent 69608279 Visittkort arnstein.hjelde@hiof.no Se profil
Hjelmeland, Inger Høgskolelektor 69608797 99521182 Visittkort inger.hjelmeland@hiof.no Se profil
Hoff-Jenssen, Reidun Høgskolelektor 69608129 Visittkort reidun.hoff-jenssen@hiof.no Se profil
Holberg, Edita Renholdsbetjent Visittkort edita.holberg@hiof.no Se profil
Holen, Vigdis Professor 69608280 97910313 Visittkort vigdis.holen@hiof.no Se profil
Holje, Øystein Førstelektor 69608724 90057306 Visittkort oystein.holje@hiof.no Se profil
Holm, Ingvild Stipendiat 69608655 90929944 Visittkort ingvild.holm@hiof.no Se profil
Holm, Carina Førstekonsulent 69608868 95793279 Visittkort carina.holm@hiof.no Se profil
Holm, Hanne Rådgiver 69608869 Visittkort hanne.holm@hiof.no Se profil
Holone, Harald Dekan 69608281 +47 911 93 486 Visittkort harald.holone@hiof.no Se profil
Holte, Kjersti E. Lien Førsteamanuensis 69608109 41611201 Visittkort kjersti.e.holte@hiof.no Se profil
Hondros, Lilly Alexandra Johannessen Rådgiver 69608182 Visittkort lilly.a.hondros@hiof.no Se profil
Horrigmo, Beate Aksnes Førstekonsulent 69608867 Visittkort beate.a.horrigmo@hiof.no Se profil
Hov, Pea Seniorkonsulent 69608774 90639510 Visittkort pea.hov@hiof.no Se profil
Hoveid, Sigrid Eskestrand Høgskolelektor Visittkort sigrid.hoveid@hiof.no Se profil
Huby, Guro Øyen Førsteamanuensis 69608813 Visittkort guro.o.huby@hiof.no Se profil
Husebye, Birgitte Nordahl Høgskolelektor 69608130 918 25 072 Visittkort birgitte.n.husebye@hiof.no Se profil
Huth, Per Thomas Høgskolelektor 69608725 Visittkort per.t.huth@hiof.no Se profil
Høiberg, Jan Førstelektor 69608282 Visittkort jan.hoiberg@hiof.no Se profil
Høkedal, Jo Førsteamanuensis 69608770 Visittkort jo.hokedal@hiof.no Se profil
Høy-Petersen, Ellen Rådgiver 69608013 41699241 Visittkort ellen.hoy-petersen@hiof.no Se profil