Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Ebeltoft, Christian Høgskolelektor 69608126 47015767 Visittkort christian.ebeltoft@hiof.no Se profil
Eeg, Inge Richard Førstelektor 69608778 90190550 Visittkort inge.r.eeg@hiof.no Se profil
Eeg-Tverbakk, Camilla Førsteamanuensis 69608685 92669201 Visittkort camilla.eeg-tverbakk@hiof.no Se profil
Eilertsen, David Eilert Høgskolelektor 90910445 Visittkort david.e.eilertsen@hiof.no Se profil
Eilertsen, Jørgen Skaarød Høgskolelektor Visittkort jorgen.eilertsen@hiof.no Se profil
Ekman, Gerd Anna-Stina Høgskolelektor 69608769 92234459 Visittkort gerd.a.ekman@hiof.no Se profil
Ekstam, Jane Mattisson Professor 69608175 Visittkort jane.m.ekstam@hiof.no Se profil
Eliassen, Sven G. Førsteamanuensis Visittkort sven.g.eliassen@hiof.no Se profil
Elisenberg, Marion Høgskolelektor 69608105 41666445 Visittkort marion.elisenberg@hiof.no Se profil
Elle, Øystein Høgskolelektor +47 91159459 Visittkort oystein.elle@hiof.no Se profil
Ellefsen, Lasse Høgskolelektor 69608248 Visittkort lasse.ellefsen@hiof.no Se profil
Ellingsen, Pål Førstelektor 69608892 Visittkort pal.ellingsen@hiof.no Se profil
Elsness, Turid Fosby Professor 69608000 920 82 745 Visittkort turid.f.elsness@hiof.no Se profil
Ely Seidman, Karmenlara Professor 69608688 Visittkort karmenlara.e.seidman@hiof.no Se profil
Emilsen, Linda Evenstad Stipendiat Visittkort linda.e.emilsen@hiof.no Se profil
Emini, Ahmet Førstekonsulent 69608095 47371584 Visittkort ahmet.emini@hiof.no Se profil
Eng, Anne-Lise Universitetsbibliotekar 69608764 92025154 Visittkort anne.l.eng@hiof.no Se profil
Engebretsen, Tonje Torgan Rådgiver Visittkort tonje.t.engebretsen@hiof.no Se profil
Engedahl, Terese Førstekonsulent 69608136 Visittkort terese.engedahl@hiof.no Se profil
Engen, Tore Petter Informasjonssjef 69608080 907 93 313 Visittkort tore.p.engen@hiof.no Se profil
Eriksen, Odd Førstelektor 69608258 992 81 002 Visittkort odd.eriksen@hiof.no Se profil
Eriksen, Marit Førsteamanuensis 69608257 416 63 210 Visittkort marit.eriksen@hiof.no Se profil
Eriksen, Mathias Lærling 69608875 Visittkort mathias.eriksen@hiof.no Se profil
Eriksson, Rikard Olof Dosent 69608786 0046705988918 Visittkort rikard.o.eriksson@hiof.no Se profil
Eschenbach, Jutta Cornelia Førsteamanuensis 69608142 Visittkort jutta.c.eschenbach@hiof.no Se profil
Ese, Jo Studieleder 69608396 97039899 Visittkort jo.ese@hiof.no Se profil