Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Canellis, Patricia Rådgiver 69608662 Visittkort patricia.canellis@hiof.no Se profil
Cao, Vinh Duy Stipendiat 69608681 Visittkort vinh.d.cao@hiof.no Se profil
Cao, Maria Dung Førsteamanuensis Visittkort maria.d.cao@hiof.no Se profil
Carcani, Klaudia Høgskolelektor +4799936490 Visittkort klaudia.carcani@hiof.no Se profil
Chavez Vaca, Wladimir Alfredo Førsteamanuensis 69608359 95277897 Visittkort wladimir.a.vaca@hiof.no Se profil
Cheek, Julianne Professor 69608253 Visittkort julianne.cheek@hiof.no Se profil
Christiansen, Ninni Christine Seniorkonsulent 69608019 Visittkort ninni.c.christiansen@hiof.no Se profil
Christoffersen, Trine Eker Førsteamanuensis 69608718 92293881 Visittkort trine.e.christoffersen@hiof.no Se profil
Colomo-Palacios, Ricardo Professor 69608291 Visittkort ricardo.colomo-palacios@hiof.no Se profil
Corneliussen, Elin Administrasjonssjef 69608418 Visittkort elin.corneliussen@hiof.no Se profil