Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Baardseth, Kari Høgskolelektor 69608789 Visittkort kari.baardseth@hiof.no Se profil
Baltzersen, Rolf K Dosent 69608235 412 32 522 Visittkort rolf.k.baltzersen@hiof.no Se profil
Barstad, Guri Ellen Professor 69608161 Visittkort guri.e.barstad@hiof.no Se profil
Båtvik, Jan Ingar Iversen Førstelektor 69608252 480 57 525 Visittkort jan.i.batvik@hiof.no Se profil
Behrens, Electa Woodbridge Førsteamanuensis 69608659 Visittkort electa.w.behrens@hiof.no Se profil
Bekken, Nils Olav Brandstorp Senioringeniør 69608031 Visittkort nils.o.bekken@hiof.no Se profil
Bekkevard, Hans Kristian Høgskolelektor 69608236 Visittkort hans.k.bekkevard@hiof.no Se profil
Bekkhus, Egil Førstelektor 69608828 91169261 Visittkort egil.bekkhus@hiof.no Se profil
Belseth, Kjartan Andersen Høgskolelektor 69608369 46684317 Visittkort kjartan.a.belseth@hiof.no Se profil
Belstad, Marius Alexander Førstekonsulent 69608864 Visittkort marius.a.belstad@hiof.no Se profil
Bentsen, Erik Førstekonsulent 69608871 Visittkort erik.bentsen@hiof.no Se profil
Berg, Egil Høgskolelektor 69608714 95756124 Visittkort egil.berg@hiof.no Se profil
Bergem, Hedvig Maria Rådgiver 69608862 Visittkort hedvig.m.bergem@hiof.no Se profil
Berger, Christina Arkivleder 69608180 Visittkort christina.berger@hiof.no Se profil
Berggren, Stein Arnold Høgskolelektor 69608237 Visittkort stein.a.berggren@hiof.no Se profil
Berglund, Lana Studieleder 69608371 +47 97775975 Visittkort lana.berglund@hiof.no Se profil
Bergsager, Heidi Regine Høgskolelektor 69608238 Visittkort heidi.r.bergsager@hiof.no Se profil
Bergsland, Emerentze Førstelektor 69608239 Visittkort emerentze.bergsland@hiof.no Se profil
Berntsen, Anne Marie Rakneberg Førstekonsulent 69608859 Visittkort anne.m.berntsen@hiof.no Se profil
Biørnstad, Henrik Avdelingsdirektør 69608120 92019481 Visittkort henrik.biornstad@hiof.no Se profil
Bjerke, Christian Bjørn Høgskolelektor 69608240 915 56 019 Visittkort christian.b.bjerke@hiof.no Se profil
Bjerkeli, Elisabeth Harda Bibliotekar 69608062 Visittkort elisabeth.bjerkeli@hiof.no Se profil
Björk, Eva Margareta Lambertsson Førsteamanuensis 69608145 Visittkort eva.l.bjork@hiof.no Se profil
Bjørke, Camilla Førstelektor 69608241 +47 90759221 Visittkort camilla.bjorke@hiof.no Se profil
Bjørke-Hill, Jon Øivind Selstad Rådgiver 69608860 Visittkort jon.bjorke-hill@hiof.no Se profil
Bjørklund, Ellen Synøve Renholdsbetjent Visittkort ellen.s.bjorklund@hiof.no Se profil
Bjørkquist, Catharina Førsteamanuensis 69608827 92048520 Visittkort catharina.bjorkquist@hiof.no Se profil
Bjørnstad, Gunhild Brænne Høgskolelektor 69608242 +4748336466 Visittkort gunhild.b.bjornstad@hiof.no Se profil
Blauhut, Daniela Førsteamanuensis 69608715 Visittkort daniela.blauhut@hiof.no Se profil
Blom, Hans Andreas Rektor 69608006 90797200 Visittkort hans.a.blom@hiof.no Se profil
Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Bibliotekar 69608063 Visittkort heidi.bodal@hiof.no Se profil
Boger, Torunn Skofsrud Hovedbibliotekar 69608070 Visittkort torunn.s.boger@hiof.no Se profil
Borg, Anne-Margrethe Høgskolelærer/øvings 69608716 Visittkort anne.m.borg@hiof.no Se profil
Borgebund, Harald Førsteamanuensis 69608244 41204835 Visittkort harald.borgebund@hiof.no Se profil
Borgersen, Trond Arne Dosent 69608245 Visittkort trond.a.borgersen@hiof.no Se profil
Borgli, Vigdis Camilla Bibliotekar 69608704 92815541 Visittkort vigdis.c.borgli@hiof.no Se profil
Bostrøm, Edgar Førsteamanuensis 69608246 90012142 Visittkort edgar.bostrom@hiof.no Se profil
Braaten, Espen Høgskolelektor 69608247 934 25 670 Visittkort espen.braaten@hiof.no Se profil
Brandstorp, Ann-Charlot Konsulent 69608373 Visittkort ann.c.brandstorp@hiof.no Se profil
Bråten, Ivar Professor Visittkort ivar.braten@hiof.no Se profil
Bråten, Geir Driftstekniker 4790824691 Visittkort geir.braten@hiof.no Se profil
Bråten, Shari Rae Renholdsbetjent Visittkort shari.r.braten@hiof.no Se profil
Brattested, Trine-Lise Rådgiver 69608374 41472735 Visittkort trine.l.brattested@hiof.no Se profil
Breivik, Gerd Heieren Høgskolelektor 69608717 997 06 354 Visittkort gerd.h.breivik@hiof.no Se profil
Bremnes, Anne Grethe Avdelingsingeniør 69608032 Visittkort anne.g.bremnes@hiof.no Se profil
Briceno, Raul Boris Farina Førstekonsulent 69608375 Visittkort raul.b.briceno@hiof.no Se profil
Bringa, Iren Ellinor Renholdsleder 69608683 97676855 Visittkort iren.e.bringa@hiof.no Se profil
Bro, Jonas Olai Avdelingsingeniør 69608043 41902470 Visittkort jonas.bro@hiof.no Se profil
Brottveit, Gudrun Førsteamanuensis 69608848 93246684 Visittkort gudrun.brottveit@hiof.no Se profil
Brun, Tonje Førstekonsulent 69608897 Visittkort tonje.brun@hiof.no Se profil
Brynhildsen, Siri Ellen Adelaide Høgskolelektor 69608695 91802617 Visittkort siri.e.brynhildsen@hiof.no Se profil
Brynildsen, Jan Lorang Administrasjonssjef 69608810 +4790928375 Visittkort jan.l.brynildsen@hiof.no Se profil
Brynildsrud, Karsten Høgskolelektor 69608835 48209680 Visittkort karsten.brynildsrud@hiof.no Se profil
Brække, Anne-Marit Førstekonsulent 69608148 Visittkort anne.m.brakke@hiof.no Se profil
Buarøy, Tore Olavson Bibliotekar 69608858 93004183 Visittkort tore.o.buaroy@hiof.no Se profil
Buer, Kari Rådgiver 69608164 98836994 Visittkort kari.buer@hiof.no Se profil
Bui, Tri Quang Høgskolelektor 69608682 Visittkort quang.t.bui@hiof.no Se profil
Bunes, Anne Karin Suther Seniorrådgiver 69608249 Visittkort anne.s.bunes@hiof.no Se profil
Buskoven, Nina Kristin Seniorkonsulent 69608899 Visittkort nina.k.buskoven@hiof.no Se profil
Bye, Øystein Rådgiver 69608802 Visittkort oystein.bye@hiof.no Se profil
Bøckmann, Sissel Førstelektor 69608852 ikke tilgjengelig Visittkort sissel.bockmann@hiof.no Se profil
Bøe, Hans Olav Førstekonsulent 69608035 Visittkort hans.o.boe@hiof.no Se profil
Bøhn, Henrik Høgskolelektor 69608250 Visittkort henrik.bohn@hiof.no Se profil
Børresen, Inger Steiner Rådgiver 69608251 Visittkort inger.s.borresen@hiof.no Se profil